O firmě

Naše společnost je ryze česká rodinná firma, která byla založena ve formě s.r.o. v roce 1994.

Za dobu svého působení našla firma uplatnění ve třech oblastech:

Případným partnerům nabízíme hodnocení naší společnosti ratingovou agenturou Coface Czech Credit Management Services, spol. s r.o.

Oblasti působení firmy ReguCon

 • Monitorování teploty a relativní vlhkosti

  Fourier Digiterm

  Monitorovací systémy Digiterm®
  Dataloggery a systémy firmy Fourier System

  Monitorovací systém teploty jsme vyvinuli na základě našeho působení ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. Podnětem byla potřeba nezávislého kontrolního systému pro chladicí a mrazicí zařízení a jiné technologie.

  Dnes monitorujeme v ČR více než 4 tisíce měřených míst.

  Pro doplnění sortimentu nabízíme našim zákazníkům produkty izraelské firmy Fourier System (dataloggery, bezdrátový systém QLink).

   

 • Tepelná čerpadla
 • Výhradní zastoupení evropské značky Sofath pro ČR

  Sofath Sofath

  Dodávkami tepelných čerpadel se zabýváme od roku 2002. Posílením našeho potenciálu v této oblasti je výhradní tuzemské zastoupení značky SOFATH®, která spadá do skupiny B-R-D, Baxi - De Dietrich - Remeha, třetí největší skupiny v Evropě přes tepelnou techniku. V oblasti tepelných čerpadel nabízíme tedy kompletní sortiment výrobního závodu v Portes les Valence (FR), zejména pak jedinečnou technologii přímého odparu.

   

 • Výroba řídicích a distribučních rozvaděčů
 • Siemens Schnider Electric Spie ABB

  Zejména export pro klienty v zemích EU

  Třetím nosným programem firmy je výroba řídicích a distribučních rozvaděčů. Ty však vyrábíme zejména na export do zemí EU, v této oblasti tedy až na výjimky v ČR nepůsobíme.